Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5900525065230
Symbol
DAX-5230
Opis
Wybierając ten produkt możesz zyskać nieprawdopodobne rezultaty pielęgnacyjne, a wszystko dzięki wyselekcjonowanych składnikom aktywnym:

UMIBUDO SEA LIFT – kompleks zaawansowanych ekstraktów z zielonego kawioru (Alga Umibudo) w połączeniu z zagęszczającymi skórę Matix-Peptydami. Pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów przeciwzmarszczkowych, regeneruje i liftinguje skórę.
7-PEPTIDE REPAIR TOTAL-LIFT – kompleks pro-kolagenowy z Tetrapeptide-7 o silnym działaniu. Pozwala ujędrnić skórę i zapewnia wypełnienie najgłębszych zmarszczek, bruzd czy linii mimicznych.
TSUBAKI BEAUTY OIL - olej z kamelii japońskiej bogaty w kwasy Omega-6 i Omega-9. Jego działanie cudownie odbudowuje warstwy lipidowe skóry, a także intensywnie odżywia i nawilża.
Yoskine Okinawa Green Caviar – zadbaj o siebie kompleksowo

Yoskine Okinawa Green Caviar to sposób na jędrną, aksamitnie gładką i dogłębnie odbudowaną skórę. Japońskie rytuały, będące inspiracją dla linii, pomogą wydobyć Twoje piękno w pełni. Innowacyjne połączenie ekstraktu z zielonego kawioru z peptydami zagęszczającymi skórę to rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

Wskazania dla zastosowania Yoskine Okinawa Green Caviar:

Skóra wymagająca odbudowy i liftingu
Głębokie zmarszczki i bruzdy
Skóra przesuszona, wymagająca odżywienia
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B