Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5903246220179
Symbol
OST-0179
Opis
OstroVit WHEY PROTEIN to najwyższej jakości odżywka białkowa zawierająca 70% protein. Ten suplement diety jest odpowiedni dla wszystkich sportowców, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej. Szczególnie polecany jest w okresie budowania masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej. Może być stosowany w czasie zaawansowanych treningów, ale również jako składnik codziennej diety, w celu uzupełnienia wartości odżywczych.

700g białka w opakowaniu!
Jedna porcja to 30 g produktu!
Rewelacyjne smaki!
Bardzo dobra rozpuszczalność!
Wysoka koncentracja białka serwatkowego (70%)!!
BEZ ASPARTAMU, BEZ GLUTENU, WYSOKA ROZPUSZCZALNOŚĆ!OstroVit Whey Protein
OstroVit WHEY PROTEIN to odżywka białkowa, której podstawę stanowi koncentrat białka serwatkowego, który uzupełniony został w maltodekstrynę będącą źródłem węglowodanów złożonych. Białko serwatkowe dostarcza pełnowartościowego białka zwierzęcego, które zawiera szeroki profil aminokwasów niezbędnych do budowy włókien mięśniowych.

Maltodekstryna pozyskiwana jest w procesie częściowej hydrolizy skrobi. Charakteryzują się bardzo szybką przyswajalnością i łatwostrawnością, nie zalega w żołądku. Jest źródłem łatwo pozyskiwanej przez organizm energii, dlatego jest idealnym składnikiem preparatów spożywanym przed, w trakcie oraz po wysiłku fizycznym. Stanowi doskonały element wspomagania wysiłku i regeneracji powysiłkowej, szybko uzupełnia glikogen mięśniowy, nasila transport kreatyny i aminokwasów do komórek mięśniowych.

Białko serwatkowe intensywnie wspomaga proces wzrostu mięśni oraz pozwala na odbudowę włókien mięśniowych. Działa anabolicznie oraz antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem tkanki mięśniowej. Zmniejsza uczucie zmęczenia oraz przyspiesza regenerację mięśni po treningu.

Właściwości Whey Protein
Wysoka zawartość białka
Źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA
Działa anabolicznie - pomaga w budowaniu czystej masy mięśniowej
Działa antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem mięśni
Źródło łatwo pozyskiwanej energii
Przyspiesza regenerację organizmu
Odpowiedni we wszystkich dyscyplinach sportowych
Szczególnie polecany w okresie budowania masy mięśniowej
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B