Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5902811788991
Symbol
ONL-8991
Opis
Skóra kobiet w ciąży lub po porodzie ma wyjątkowe potrzeby. Musi dostosowywać się do rosnącego w brzuchu maleństwa, dlatego narażona jest rozciąganie, przez co mogą pojawić się na niej rozstępy. To zupełnie naturalne, i piękne zarazem, jednak dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom kobiety mogą odczuwać większy komfort. Balsam ujędrniający Lovely Mommy od Onlybio profesjonalnie dba o delikatną skórę przyszłych i obecnych mam – ujędrniając ją oraz zwiększając jej elastyczność.

W naszym balsamie ujędrniającym zawarliśmy aż 99% składników pochodzenia naturalnego, które czule troszczą się o zmieniające się ciało. Skwalan i masło shea intensywnie pielęgnują skórę, dostarczając jej nawilżenia. Imbir wspomaga jej regenerację, zwłaszcza w okresie szczególnego narażenia na rozciąganie. Zestaw ten doskonale uzupełnia Centella asiatica (wąkrotka azjatycka), która przywraca skórze doskonałą kondycję, a także ją wygładza i ujędrnia.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B