Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5902811789059
Symbol
ONL-9059
Opis
Specjalistyczny olejek do ciała Lovely Mommy dedykujemy przyszłym mamom, a także kobietom, które już cieszą się obecnością maluszka na świecie. Kosmetyk został opracowany z myślą o wymagającej skórze, która podczas ciąży chroni rozwijające się w brzuchu życie, dlatego wymaga wzmocnienia. Odżywcza formuła bogata jest w roślinne składniki, takie jak skwalan oraz olejki: ze słodkich migdałów, słonecznikowy oraz z awokado. Przyspieszają one regenerację skóry oraz głęboko ją nawilżają, dzięki czemu jest gładka i ujędrniona.

Przede wszystkim olejek skutecznie zwiększa elastyczność skóry oraz poprawia jej napięcie. Dzięki temu zapobiega pojawianiu się rozstępów, jak również pomaga w redukowaniu już istniejących.

Kiedy stosować olejek?
• Po 3. miesiącu ciąży, aby zwiększyć odporność skóry na rozciąganie.

• Po porodzie, dla redukcji rozstępów oraz ujędrnienia skóry. Nie ma przeciwwskazań, aby kosmetyk stosowały mamy karmiące piersią.

Olejek przeciw rozstępom Lovely Mommy od Onlybio łatwo się aplikuje i szybko wchłania, a jego regularne stosowanie przynosi najlepsze rezultaty. Ma prosty skład – 99% zawartych w nim substancji jest pochodzenia naturalnego. Jednocześnie produkt jest całkowicie wegański, a także cruelty free, co potwierdza organizacja Vegan Society. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B