Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5901330077487
Symbol
OD-7487
Pobierz w pełnej wielkości
Opis
R-weiler Shot to odżywka przedtreningowa, dzięki której nie zabraknie Ci mocy podczas treningu. Jej skład oparty został o wysokiej jakości składniki, które wielokrotnie przebadano pod kątem czystości i działania przy użyciu innowacyjnej technologii produkcji. Bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie specjalistów Olimp Laboratories pozwoliły stworzyć booster treningowy, w którym wykorzystano optymalne dawki beta-alaniny, kofeiny, L-tyrozyny, tauryny i ekstraktu z pieprzu kajeńskiego.

Beta-alanina we współpracy z tauryną korzystnie wpływają na poprawę wytrzymałości (1). Ponadto beta-alanina pomaga ograniczyć zmęczenie. Pozwala to na wydłużenie treningu, w efekcie możemy ćwiczyć dłużej oraz bardziej intensywnie.

O lepsze skupienie i koncentrację podczas wysiłku fizycznego zadba kofeina, która dodatkowo pobudzi organizm przed planowanym treningiem. Wspólnie z L-tyrozyną stanowią świetne źródło dodatkowej energii oraz pomagają zredukować znużenie.

Dodatek ekstraktu z pieprzu kajeńskiego potęguje działanie preparatu i dba o właściwe wchłanianie poszczególnych składników. Obecność kapsaicyny zwiększa wytwarzanie ciepła przy jednoczesnym obniżeniu tempa syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych, co przekłada się na spowolnienie ich wzrostu.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B