Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5901330025389
Symbol
OD-5389
Opis
To zaawansowany suplement, zawierający bardzo wysoką dawkę alfaketoglutaranu argininy - substancji, która zwiększając syntezę tlenku azotu NO, znacznie poprawia efektywność treningu, a w konsekwencji procesów anabolicznych. AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS jest suplementem, w którym zastosowano innowacyjne kapsułki o niespotykanej dotąd pojemności, co pozwala na podanie silnie skoncentrowanej jednorazowej dawki preparatu.

AAKG Extreme 1250 Mega Caps® doskonały pojedynczo jako stymulator :
siły
masy mięśni
'pompy mięśniowej'
Oraz jako kulturystyczny super dopalacz do łączenia z innymi suplementami takimi jak :
Olimp Creatine (monohydrat kreatyny)
Olimp Kre-Alkalyn
Olimp Knockout (stak kreatynowy)
Olimp HMB
Arginina jest składnikiem pokarmowym, z którego powstają w organizmie związki aktywne biologiczne, ważne dla kształtowania sylwetki, rozwoju zdolności wysiłkowych i utrzymania sprawności seksualnej – agmatyna i tlenek azotu (NO). Umożliwia właściwe dokrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanki mięśniowej, ułatwia rozwój masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz erekcję.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B