Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
8594014867084
Symbol
OD-7084
Opis
Żel energetyczny Carbosnack 50g saszetka Nutrend - smak Cytrynowy
Jest to szybka i smaczna dawka energii tak niezbędna podczas intensywnego wysiłku. Carbosnack sprawdzi się idealnie w trakcie zawodów biegowych, kolarskich i wszystkich innych, w których wysiłek jest o dużej intensywności.

Jest to łatwo przyswajalna dawka energii niezbędna w trakcie aktywności o wysokim tętnie, wtedy kiedy nie jesteś przyjmować posiłku w stanie stałym.

Nutrend Żel Carbosnack 50g zalety:
Zapewnia stały dopływ energii pochodzących z węglowodanów w postaci fruktozy i maltodekstryny. Dzięki maltodekstrynie dopływ energii jest natychmiastowy, ponieważ jest ona łatwo przyswajalna niepowodująca dolegliwości żołądkowych.
Dwa rodzaje węglowodanów w zbilansowanych proporcjach w połączeniu z dodatkowymi substancjami, takimi jak beta-alanina, cholina i witamina B3, razem przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia i wspomagają metabolizm energetyczny.
Cholina i Niacyna wspomaga układ nerwowy w trakcie wysokiego zmęczenia
Idealna konsystencja żelu powoduje łatwe użycie w trakcie intensywnego wysiłku
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B