Kategorie: Suplementy diety
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5906874160787
Symbol
EKA-0787
Pobierz w pełnej wielkości
Opis
Żel na Zmęczone Nogi Kasztanowiec marki Symbiotics to żel do nóg zawierający ekstrakt z kasztanowca. Nadaje uczucie świeżości i lekkości zmęczonym nogom. Polecany osobom przebywającym długo w pozycji stojącej lub siedzącej. Żel dobrze się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i nie brudzi odzieży.

Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, do stosowania przez cały rok.

Objętość netto: 100ml

Składniki
INCI: Aqua, Aesculus Hippocastanum Extract, Sophora Japonica Flower Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Carbomer, Triethanolamine, Menthol.

Sposób użycia
Nanieść żel miejscowo w takiej ilości, aby skóra była zdolna go wchłonąć. Następnie wmasować. Stosować na czystą skórę. Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B