Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5903699821435
Symbol
ED-1435
Pobierz w pełnej wielkości
Opis
Opisz Dartha Vadera w trzech słowach, pokaż spaghetti samymi dłońmi, zagraj Robin Hooda używając wyłącznie dźwięków i obserwuj reakcje drużyny!

Ja ci pokażę to dynamiczna gra towarzyska, która idealnie sprawdzi się podczas imprezy, spotkania z rodziną czy wyjazdu ze znajomymi. Rozgrzejcie szare komórki i zademonstrujcie podchwytliwe hasła na 10 sposobów. Proste zasady, szybkie tempo, zaskakujące hasła i rozgrywki pełne śmiechu gwarantowane.


Zaczynamy rozgrywkę wykręcającą ciało i szare komórki! Wystarczy, że podzielicie się na dwie drużyny i wybierzecie poziom trudności. Gracz z jednej drużyny wybiera kartę z wierzchu stosu i odczytuje hasło na odwrocie, rysunek na kolejnej karcie stosu wskazuje sposób demonstrowania hasła. Czas start! Zadaniem gracza jest pokazanie lub opisanie hasła w taki sposób, aby drużyna jak najszybciej odgadła.

Ja ci pokażę to:

gra imprezowa, która rozrusza imprezę, spotkanie z rodziną czy wyjazd ze znajomymi
rozgrywki dla 4-12 osób
440 haseł na 110 kartach
18 kategorii tematycznych
10 sposobów demonstrowania
4 poziomy trudności
setki godzin zakręconej zabawy
proste zasady, szybkie tempo i zaskakujące hasła
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B