Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5900116040936
Symbol
AA-0936
Opis
Linia kosmetyków botanicznych – wykorzystujących siłę i bogactwo wyselekcjonowanych substancji roślinnych, odpowiedzialnych w naturze za wzrost, odnowę i pobudzanie energii komórkowej. Dzięki wysokiej biozgodności ze skórą są przez nią dobrze wchłaniane i szybko rozpoznawane – w efekcie idealnie z nią współdziałają. Naturalne mechanizmy regeneracyjne zostają pobudzone, dzięki czemu komórki odzyskują witalność. Składniki antyrodnikowe pomagają chronić skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Naturalny koktajl życia intensywnie odmładza – wygładza skórę i poprawia jej elastyczność .
Ekstrakt z alg, żyjących w ekstremalnie niskich temperaturach, pod wpływem silnego promieniowania UV, wytwarzają czerwony barwnik, który stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry (pobudza gen długowieczności), niwelując oznaki jej starzenia, już na poziomie komórkowym.
Ekstrakt z Centella asiatica pobudza syntezę kolagenu, regenerując i wygładzając skórę oraz poprawiając jej nawodnienie.
Kompleks FirmBoost, dzięki bogactwu witamin, minerałów i substancji odżywczych, ujędrnia i uelastycznia skórę.
Kompleks ceramidowy wzmacnia strukturę skóry i wspomaga jej funkcje barierowe.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B