Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Oznaczenia
Kod kreskowy
5902811804080
Symbol
6PAK-4080
Pobierz w pełnej wielkości
Opis
Wysokiej jakości shot przedtreningowy.

Każda porcja zapewnia solidną dawkę pobudzenia i energii do działania. Zawiera takie składniki jak: beta alanina, tauryna, kofeina oraz cholina. Postaw na skuteczność i dołącz do najlepszych!

6PAK Nutrition CRAZE SHOT – jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich sportowców, którzy poszukują skutecznego wsparcia (bądź potrzebują po prostu potężnego kopa energetycznego na treningu).

Zastosowane porcje poszczególnych składników gwarantują szybki zastrzyk energii do działania – za co odpowiada olbrzymia dawka kofeiny w porcji (aż 290mg).

Preparat powstał z myślą o mężczyznach i kobietach o zwiększonej tolerancji na kofeinę i/lub wysokim stopniu zaawansowania.

Sprawdzi się niezależnie od uprawianej dyscypliny. Nie zawiera dodatku kreatyny, ani substancji pompujących – co jest olbrzymią zaletą dla osób poszukujących pobudzenia oraz wsparcie wydolności organizmu.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B